Aliağa Petkim Hakan Demir’le Devam Ediyor

Aliağa Petkim Başantrenörü Hakan Demir

Şubat 2013’de Aliağa PETKİM Basketbol takımı baş antrenörlüğü görevine getirilen Hakan Demir, yeni sezonda da kulübünde devam edecek. Aliağa PETKİM Başkanı Uğur Eren, “Sezon ortasında baş antrenörlüğe gelen Hakan Demir hocamızla yeni sezonda da devam edeceğiz. Gerek kulüp yönetimi olarak bizler gerekse camiamız Hakan Demir hocamızdan son derece memnunuz. Gelecek sezonda önemli başarıları birlikte yaşacağız” dedi.

BEKO Basketbol Ligi’nin renkli takımlarından Aliağa PETKİM, 2013-2014 sezonunda da yoluna Hakan Demir ile devam edecek. Zor bir sezon geçiren Aliağa PETKİM’e lig ortasında gelen Demir, takımı düşme potasından uzak tutmayı başardı. Aliağa’da taraftarın ve camianın sevgisini kazanan Deneyimli hoca, yönetimin tam desteğinin ardından yeni sezonun planlarını yapmaya başladı.

Aliağa PETKİM Başkanı Uğur Eren, BEKO liginde yeni sezonda başarılı olacak bir takım oluşturmak için çalışmalara başladıklarını da ifade ederek, “BEKO ligine heyecan katan, seyircisiyle, kentiyle dinamik bir takımız. 2013-2014 sezonunda yine Play Off hedefiyle mücadele edeceğiz. Yeni sezonu şimdiden planlıyoruz. Hocamız Hakan Demir’in tecrübesine ve vizyonuna güveniyoruz. Hocamızla birlikte Aliağa’ya Beko liginde başarılar yaşatmak istiyoruz” dedi.

Aliağa Spor Başkanı Uğur Eren

Sosyal Ağlarda Paylaş

Share to Google Buzz
Share to Google Plus

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*