Derya Yannier Tekrar Edirne’de

Geçtiğimiz günlerde yeni oluşumun haberini verdiğimiz Derya Yannier ve Olin Edirne birlikteliği 5 Ağustos’ta yapılacak  Kongre  sonrası Derya Yannier ve Ekibine bırakılacak.

Edirneli Basketbolseverlerin yakından tanıdığı Derya Yannier’in sitemize yaptığı özel açıklama şöyle.

Öncelikle çok güzel bir sezon geçirdiğim ve kalıcı dostluklar edindiğim Edirne’ye dönmüş olmaktan son derece mutluyum.Bana ve arkadaşlarıma bu fırsatı veren Sayın EdipAğaoğulları’na ve Edirne’nin bir basketbol şehri olmasını sağlayan Olin Yağ Sanayi’ye çokteşekkür ederiz.

Çok değerli bir ekiple yola çıktık ve arkadaşlarımla beraber amacımız,Edirne’de istikrarlı ve sürdürülebilir bir yapı yaratarak basketbolu ve spor kültürünü daha ileri noktalara taşımak.

Takımın antrenmanları İstanbul’da yapacak olmasının kimsenin kafasında bir soru işareti yaratmasını istemem.Aksine yapacağımız farklı organizasyonlar ve tanıtım çalışmaları ile takım ve şehir arasındaki sinerjiyi daha da arttıracağımıza inanıyorum.

Benim için bu projenin olmazsa olmazı bu takımın EDİRNE’de kalması, her zamanki gibi şehirle bütünleşmesi ve 2.ligden çıktığımız sene sahip olduğumuz bütünlüğün yeniden yaratılması.

Bunu yaparken de tüm basketbol severlerin keyifle takip edeceğine inandığımız bir tablo ortaya çıkaracağımızdan ve Edirnelilerin gururla sahipleneceği bir takım yaratacağımızdan
kimsenin şüphesi olmasın.

Önümüzde çok keyifli zamanlar olduğuna inanıyor ve tümbasketbol camiasının bu yenilikçi profesyonel yapıya destek olmasını bekliyoruz.Önümüzdeki günlerde tüm eski dostlarla görüşebilmek dileğiyle…’

                                                                                                                      Derya Yannier

Sosyal Ağlarda Paylaş

Share to Google Plus

Comments are closed.