Edirneli Basketbolseverler Ayhan Şahenk’te Seslerini Yükselttiler

Olin Edirne Basketbol Kulübü’nün tüm haklarının Doğuş Grubu’na devredilmek istenip takımın Edirne’den İstanbul’a taşınmasını  protesto eden ve bu konuda yaklaşık bir aydır değişik girişimler içinde olan Edirne Basketbol Taraftarları Derneği bu kez de İstanbul’da değişik bir girişime imza attılar.

Edirne Basketbol Taraftarları Derneği üyesi  10 dolayında basketbolsever Anadolu Efes-Banvit Play-off ikinci karşılaşmasına katılarak konuyla ilgili anlamlı bir salonda “AYHAN ŞAHENK  SPOR SALONU”nda seslerini yükselttiler. Üzerinde “Edirne Basketbolsuz Bırakılamaz”  yazılı pankart ile salona girmek isteyen bir grup basketbolsever pankartın salona alınmaması üzerine tribünlerde maç boyunca Edirne seslerini yükselttiler. Sarı-Yeşil  formaları, t-shirtleriyle maç boyunca seslerini yükselten Edirneli basketbolseverlere Anadolu Efes ve Banvit taraftarları da zaman zaman destek verdiler.

Taraftarlar maçta karşılaştıkları Olin Edirne’nin  taraftar tarafından sevilen oyuncusu Davud enişte (Kamer) ile de hatıra fotoğrafları çektirdiler.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Share to Google Plus
Subscribe to Comments RSS Feed in this post

One Response

  1. Doğuş grubu bugünden itibaren pılını pırtını topla ve Edirne’den defol.
    Gezi Parkı yanarken yemek programı yayınlayan haber kanalın ne ki kuracağın basket takımı ne olsun. Önünde Edirne yazmış veya Galataport yazmış bu saatten sonra basketsever olarak hiç umrumda değil :)

    Keloğlan sana son sözüm “son ırmak kuruduğunda, son ağaç yok olduğunda, son balık öldüğünde, beyaz adam paranın yenmeyen bir şey olduğunu anlayacak”