Close

Olin, Bugün Feni-Kavadarci İle Karşılaşıyor

Olin Edirne bugün saat 17:00’de Bulgaristan’ın Yambol şehrinde düzenlenen uluslararası basketbol turnuvasının ilk gününde Mekadonya temsilcisi Feni-Kadavarci ile karşılaşacak.  Günün ikinci maçı ise saat 19:00’da ev sahibi Yambol ile Yunanistan ekibi Kavala arasında gerçekleşecek.

Olin Edirne’nin bugün sahada tam kadro yer alması ve yerli-yabancı tüm transferlerinin forma giymesi bekleniyor. Beyaz Rus pivot Art Parakhouski milli maçlar nedeniyle ilk kez geçtiğimiz hafta Kavala’da düzenlenen turnuvanın ikinci gününde takıma katılmış ve son maçta forma giyerek takımına 20 sayı katkı sağlamıştı.

Olin Edirne’nin kadrosunda; Nemanja Protic, David Jelinek, Sasha Cuic, Artsiom Parakhouski, Davud Kamer, Mehmet Yagmur, Pertev Öngüner, Bekir Yarangüme, Levent Bilgin, İsmail Çevik, Berkay Candan, Umar Atin, Doğukan Tezel, Ralfi Mizrahi, Ahmet Şerafettin Bilgen isimli oyuncular yer alırken takımın boy ortalaması 199 cm, yaş ortalaması ise 25.45.

Makedonya birinci lig ekibi Feni Kavadarci’nin kadrosu da şu isimlerden oluşuyor; Dusan Knezevic, Bojan Trajkovski, Darko  Sokolov, Sasa Bratic, Goran Samardziev, Pavle Nikolov, Vladimir Brckov, Marko Simonovski.Takımın baş antrenörü Emil Rajkovic. Feni Kavadarci’de bu sezon kadrosunu önemli ölçüde yenilemiş. Makedonya ekibinin boy ortalaması 196,5, yaş ortalaması ise 26,25. Kadrosunda yabancı olarak 2 Sırp oyuncu bulunduruyor. (Feni-Kavadarci kadro bilgileri Eurobasket’ten alınmıştır)

Olin Edirne’nin geçtiğimiz sezon kadrosuna kattığı ama ilk resmi maç sonrası yollarını ayırdığı Bulgar milli basketbolcu İvan Lilov, Olin macerasından sonra Feni-Kavadarci forması giymişti.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Share to Google Buzz
Share to Google Plus

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*