OLİN KORKUSU NELER YAPTIRDI

Beklenen gün geldi saat doldu. Söylentiler gerçekleşti ve Galatasaray Cafe Crown  kendi evinde Antalya BŞB’ye mağlup oldu. Olin Edirne KORKUSU yüzyıllık kulübe neler yaptırdı? Olin Edirne’den kaçmak ve bir kez daha hem İstanbul’da hem de Edirne’de refüze olmamak için lig ikinciliğinden bile vaz geçerek Olin Edirne’den kaçtılar.

Günlerdir Olin Edirne’ye karşı yürütülen çirkin kampanyanın savunucuları ve şakşakçıları şimdi ne diyecekler?

Bugün Abdi İpekçi’de olanlar ve ekran başındakiler kimin ne olduğunu bir kez daha gördüler.

Ligin en az sayı yiyen takımı 5 kişilik bir takımdan 92 sayı yedi.

Bunun adına ne demeli?

Olin Edirne ile karşılaşmaktan korkup Lig ikinciliğinden vazgeçip normal şartlarda EUROLEAGUE’den de vazgeçmeyi neyle açıklayacaklar?

Yoksa bir yerlerden EUROLEGUE garantisi mi verildi?  Bekleyip her şeyi göreceğiz.

Yüzyıllık kulübün basketbol şubesi demek ki ANTİN-FANTİN işleri süreklilik haline getirmeyi benimsemiş. Bilindiği gibi geçen yıl da FORMA SKANDALI’na imza atılmıştı.

Olin Edirne başından beri söyledi: Bizim rakip seçme lüksümüz yok diye. Gidebildiğimiz yere kadar gideceğiz.

Olin Edirne şimdi BANVİT’le oynayacak. İstanbul yerine Bandırma’ya konuk olacak. Maç berabere başlayacak. Ne fark eder? Banvit Olin Edirne’yi 3-0 geçse ne olur?

2010-11 sezonun kazananı şimdiden belli: AÇIK ARA OLİN EDİRNE. Bu takım play-off’un statüsünü tartışmaya açtı. Bu takım yüzyıllık bir kulübün KARŞISINDAN kaçmasına neden oldu. Bu takım Lig tarihinde bir ilki gerçekleştirdi. Çünkü daha önce hiçbir takım yedinci, sekizinci olup da  play-off’a 1-0 önde girme şansını yakalamamıştı.

Şimdi, Gökhan Taştimur’u, Serdar Yiğitsoy’u şikecilikle, satış yapmakla, şerefsizlikle suçlayanlar bugün Abdi İpekçi’de olan bitene ne diyecekler. Taştimur ve Yiğitsoy için  söyledikleri sözler bugün olanlar için, buna sebebiyet verenler için AZ KALIR.

TEŞEKKÜRLER OLİN EDİRNE. TEŞEKKÜRLER TÜRK BASKETBOLUNDAKİ DEFOLARI ÇIRILÇIPLAK ORTAYA ÇIKARAN BU TAKIMI YARATANLARA.

NOT: Olin Edirne’nin yenilgilerinin sıralamayı etkilediğini söyleyenler bugün Galatasaray’ın Antalya BŞB’ye yenilmesiyle TOFAŞ’ın play-off’a kalmasının önüne geçilmesini nasıl açıklayacaklar ve Galatasaray hakkında hangi ifadeleri kullanacaklar?

PAYLAŞ

Subscribe to Comments RSS Feed in this post

9 Responses

 1. Galatasaray, yarı finalde Edirne Olin’le karşılaşmamak için Beşiktaş’a elenmeyi bile göze alabilir…

 2. nedenir başka bu yazının üstüne evet kardeş takımımız banvite gideceğiz ve kardeşlerimizi göreceğiz ama gs yazık ya sadece gülüyorum

 3. Korkmak insani bir duygudur.. Bu nedenle sizlerin bu korkaklığınızı anlıyoruz

  Hele ki 2. olmadığınızda bile eurolig oynamayı taahhüt altına aldığınız için maçı kim satarmış daha da iyi anladık.Bu yazdığımıda ileri ki günlerde göreceksiniz

  Koç Gökhan Taştimur’dan korktunuz
  Onun cesur oyuncularından korktunuz
  Edirne’nin naif insanlarının yüreklerinden korktunuz

  Gökhan Taştimur hakkında burda ahlaksızca yazılan bir çok yazı okuduk. hatta yazılanlar bir tarafa telekom maçında eşine ve kızlarına küfür bile ettiniz. Şimdi Oktay Mahmudiye ve yandaşlarına sormak lazım maçı sattınız mı? kaça sattınız? iddia da kaç kişinin canını yaktınız? bu maçın incelenmesi lazım mı? Gökhan Taştimur hakkında söylediklerinizden utanıyormusunuz?

  Hıncal denilen şahsa da soruyorum sözde gazeteciymiş?! kendisini tanımıyorum bir keresinde genç bir sevgilisi oldugunu tv de görmüştüm. bence basketbol yorumu yapmasın gidip bildiği işleri yapsın. Bildiği işlerin neler olduğu da malum. hı son bir yorum yapacaksa o da oktay mahmudi hakkında olsun bakalım sözde gazeteci kimliği ile neler saçmalayacak. Gökhan hocanın ekmeği ile oynadığı gibi Oktay hocanında ekmeği ile oynayabilecek mi? Gerçi Ege Üniversitesinde ki gençler Hıncal’ın zihniyetine cevabı verdiler. ahlak dersi verecekse önce gidip ahlak alması lazım.

  Ama gökhan hocaya karşı amansızca mücadele içine girenlerin ,yazanların , küfredenlerin , eleştirenlerin ahlaksızlıkları arsızca devam edecektir.çünkü onlar KORKAKLAR..

  Gokhan hoca evet birilerini korkutuyor. Neden mi korkuyorlar?!

  1. Takıma basketbol oynatıyor
  2. Adam gibi adam
  3. Avanta yemez
  4. Çalıştırdığı kulüplerin çıkarlarını sonuna kadar savunur
  5. Herkesin yardımına koşar
  6. Dostlarına sahip çıkar
  7. Büyük işlere imza attığında bile sadece hafifçe tebessüm eder

  Bence Tük Basketbolundaki birçok kişi korkmalı…Çünkü insanlar kendilerinde olmayan bir şeyin başkalarında oldugunu görünce o insandan korkarlar

  Ben Edirne’li bir bayan olarak diyorum ki
  GÖKHAN TAŞTİMUR SİZİ KORKUTMAYA DAHA DEVAM EDECEK…

 4. Bir galatasaraylı aynı zamanda edirneli olarak olin-gs eşleşmesini bekliyordum.fakat galatasaray’ın bu kadar küçüleceğini hiç beklememiştim hayal kırıklığı yaşıyorum…

 5. Bu yazdıklarınız benimde hislerime tercümandır
  Buna fazla söylenecek başka bir şey yoktur zaten hıncal ulucun bu alemde nasıl bir insan olduğunu bilmeyen yoktur.
  Bu adam ne futboldan anlar ne basketboldan kısacası hiç bir şeyden anlamaz anladığını zanneder ama anlamaz.
  onun içindirki bu camiada fazla sevilmez.
  Ben yinede diyorumki Olin Edirne sen Gönlümüzün Şampiyonsun

 6. Duyduğumda kulaklarıma inanamadım…Bir tarafta ilkeli, dürüst, sadece işini doğru yapmanın peşinde pırıl pırıl yeni, mütevazi bir kulüp…Diğer yanda (duygularına hakim olamadığı için gizli kapaklı bile yapamadığı) bin türlü hesap kitap içinde boğulmuş asırlık kulüp…Kim büyük şimdi..?Olin Edirne mi…Galatasaray mı..?

 7. ben çorluluyum fakat trakya üniversitesinde okuduğum için olinin bütün iç saha maçlarına geldim.hem galatasaray hemde olin taraftarıyım.ama olin-gs maçlarında bir trakyalı olarak olini destekledim ve tribündeki yerimi aldım.bende galatasaraın son hafta yenilmesini bekliyodum ama bi yandanda yediremiyodum kendime.olinden bukadar korkucağını tahmin etmemiştim gs nin.inş yarın finalde karşılaşır ve eleriz galatasarayı.olinden kaçış yok bunu anlicak gs

 8. Keser döner, sap döner, gün gelir hesap döner.

 9. Bu ve bunun gibi spekülasyonlara son vermek için Banvit i eleyin.
  Biz görevimizi yerine getirdik,Beşiktaşı eledik. Sıra sizde ,bunu yapacak kapasitedesiniz,bunu serinin ilk maçında gördük. Ayrıca Galatasaray ı ligde iki maçta da yenerek de gösterdiniz . Ve seriye 1-0 önde başlayacaksınız. Eminim Yarı final maçları daha çekişmeli olacaktır.

  Galatasaray taraftarı olarak 4 gözle sizi bekliyoruz. Edirne ye de geleceğiz, hem ciğer yemeğe hemde basketbola doymaya :)

Yorum Ekle

Email adresi yayınlanmaz. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*