Perilerde Moraller Yüksek. Maç Saatini Bekliyorlar

Edirne’nin Türkiye Kadınlar Basketbol 2. Ligi’ndeki temsilcisi Edirnespor bugün Niğde Türk Telekom maçı öncesi Mimar Sinan Spor Salonu’nda yaptığı son antrenmanla Pazar günü Saat 12:00′de oynayacağı maçın hazırlıklarını tamamladı ve Edirne Efe Hotel’de maç saatini beklemeye başladı.

Cumartesi günü saat 17:00′de Edirne Mimar Sinan Spor Salonu’nda koç Mert Köprücü yönetiminde son antrenmanını yapan Edirneli Perilerin oldukça neşeli oldukları gözlendi. Çok sayıda taraftarın ve Başkan Murat Boyacıoğlu ve Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Usta’nın da izlediği antrenmanda oyuncuların hırsı ve istekleri dikkat çekti. Başkan  Boyacıoğlu ve Hüseyin Usta antrenmanı izlemeye gelen Edirne Basketbol Taraftarları Derneği Yönetim Kurulu Sekreteri Semih Dinçman’ın doğum gününü kutladılar. Dinçman bugün 51 yaşına basmıştı.

Antrenmandan sonra Efe Hotel’de kampa giren Edirnesporlu basketbolculara Efe Hotel sahibi Bülent Öniz tarafından akşam yemeği verildi. Bülent Öniz ayrıca bu kes Perileri  otelinde misafir etti. Edirnesporlu kadın basketbolcular maç öncesi çalışmalarını (oyuncuların çoğunun İstanbul’da okuyor olmalarından ötürü) İstanbul Pamukspor tesislerinde sürdürüyor ve maçtan bir iki gün önce Edirne’ye geliyor. Bu yüzden de bir kaç gece Edirne’de konaklamak zorunda kalıyorlar. Bu kez de bu konaklamaya Efe Hotel sahibi Bülent Öniz sponsor oldu. Perilerin öğlen yemeğini de Tahmis çarşısındaki Serhat Köftecisi üstlenmişti. Kadın basketbolculara yemekten sonra Yönetim Kurulu üyesi Hüseyin Usta birer adet büyük boy İsviçre çikolatası hediye etti.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Share to Google Buzz
Share to Google Plus

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*