Close

Protic Gitti, Komşudan Hristo Geldi

Olin Edirne’de geçen hafta antrenmanlara çıkan Yunan power forvet Christos Tapoutos (Hristo Taputos) beğenildi ve 1 yıllık sözleşme imzaladı. Haber bugün kulübün resmi internet sitesinde de yayınlandı.
Hacettepe Üniversitesi maçını bench arkasında tribünden izleyen Christos Tapoutos‘un , bu haftaki Galatasaray Medical Park karşılaşmasında forma giymesi bekleniyor. 2001-2004 arasında AEK forması giyen Tapoutos daha sonra sırasıyla İraklis, Panionos, AEK, PAOK ve 2010-2012 yılları arasında ARİS forması giydi. Sezon başında Çek Nymburg takıma transfer olan Tapoutos Euroleague ön elemelerinde bu takımda forma giymişti. Hayırlı olsun.
Öte yandan resmi bir açıklama yapılmasa da , sezon başında büyük umutlarla transfer edilen ve kendisinden çok şey beklenen  ama teknik heyetin, performansından memnun kalmadığı Sırp Nemenja Protic ile yolların ayrılmasına karar verdiği son bir kaç gündür konuşuluyor. Böylece ligin 3. haftası sonunda Olin Edirne 2 yabancısı ile ilişkisini keserek 2 (ya da 1)  yabancı kontenjanını heba etmiş oldu. Bazen oyuncularla takımların aşıları tutmuyor. Ne diyelim; hayırlı olsun.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Subscribe to Comments RSS Feed in this post

One Response

  1. olin dünyanın en güzwel takımı yarın maçları var başarılar dilerim oline