OLİN-ERDEMİR
Close

RÜYA

Merhaba diyerek başlamak lazım, hem siz okuyucularımıza hem de edirnebasket.com’ a. Basketbol aşkı ile kurulan Trakya’ nın ilk basketbol haber sitesi, sizlere sadece gerçek haberi verecek. Bu konuda Levent Takan’ a inancım sonsuz, nedeni ise geçtiğimiz basketbol sezonunda Olin’ i beraber takip etmemiz. O zaman gördüm içindeki basketbol sevgisini, aşkını, tutkusunu. İşte bu yüzden edirnebasket.com’ un çıkar amaçlı değil sadece spor aşkı ile kurulduğunu biliyorum. Bu sebeple de burada yazı yazmak benim için onur verici.

Sizlerle kısa bir anımı paylaşacağım. İstanbul’ dayız, tarih 9 Mayıs Pazar saat 17:30 civarları Hacettepe ile ya Beko yada hadi eve, maçının son saniyeleri düdük çaldı ve 65-58 kazandık. Saha içinde foto muhabiri olarak çalıştığım için bu ölümsüz anı resimlemek görevimdi. Her taraf mutluluk ve gözyaşı, içimde patlayan bir sevinç var ama fotoğrafları çekmem lazım. Elim denklanşörde, bir an Levent Beyi gördüm gözlerinde yaş, bana bakarak ‘Başardık, başardık.’ diye bağırıyordu. Evet başarmıştık. Sadece oyuncular, teknik ekip, değil bu takıma inanan ve destek olan herkes o gün orada kazanmıştı. Kısacası başarmıştık ve bir rüyayı beraber yaşadık. Beko basketbol ligine terfi etmiştik. Bu bir rüyaydı, kelimelerle ifade etmesi zor bir rüya.

Şimdi yeni rüyalara doğru ilerliyoruz. Bazen fırtınalar, bazen güneşli günler dolu zamanlara. Bir Edirneli olarak Mehmet Edip Ağaoğulları başta olmak üzere Murat Erbaş  ve Serdar Yiğitsoy’ a iyi ki varsınız diyorum. Edirne’ ye bu büyük hediyeyi verdiniz. Türk vatandaşı olarak ta 12 dev adamımıza da teşekkürler gerçekten devsiniz.

İlk yazımda yazmayacağım demiştim ama bir cümle etmek lazım. Sadece sağa sola afişler asmakla bir takım desteklenmez. Bu konuyu bir başka yazıda işleriz hatta umarım işlemek zorunda kalmayız.

Kimi zaman burada kimi zaman Edirne gazetesinde karşılaşacağız sizlerle her seferinde basketbol aşkı ile buluşmak dileğiyle…

Sosyal Ağlarda Paylaş

Share to Google Buzz
Share to Google Plus

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*