Olin Edirne, Galatasaray Medical Park’ı Aşamadı yazısına yapılan yorumlar /olin-edirne-galatasaray-medical-parki-asamadi/ Trakya ve Edirne'nin İlk ve Tek Basketbol Haber Sitesi Sat, 23 Feb 2013 21:18:08 +0000 hourly 1 http://wordpress.org/?v=3.4.1 Yazar: cimbomoldboyz /olin-edirne-galatasaray-medical-parki-asamadi/#comment-1866 cimbomoldboyz Sat, 23 Feb 2013 21:18:08 +0000 /?p=18766#comment-1866 maça istanbuldan gelen bir taraftar olarak şunu söylemeliyim ki, yukarıda bahsedilen şahıs yüzünden çok büyük olaylar çıkabilirdi. Deplasmana gelen, ultras felsefesini benimsemiş bir guruhun pankartına dokunmak en hafif tabiriyle provokasyon ve intihardır. Aynı şekilde maç sonunda yalandan otobüse saldırmaya çalışıp, inen 30kişiyi görünce bir tane taş atamadan kaçan adamlar yüzünden de neredeyse iki gözlatı yaşanıyordu. Maça gelince ben edirneyi beğendim, hakemlerde ise bir eyyam havası vardı. yolunuz açık olsun maça istanbuldan gelen bir taraftar olarak şunu söylemeliyim ki, yukarıda bahsedilen şahıs yüzünden çok büyük olaylar çıkabilirdi. Deplasmana gelen, ultras felsefesini benimsemiş bir guruhun pankartına dokunmak en hafif tabiriyle provokasyon ve intihardır. Aynı şekilde maç sonunda yalandan otobüse saldırmaya çalışıp, inen 30kişiyi görünce bir tane taş atamadan kaçan adamlar yüzünden de neredeyse iki gözlatı yaşanıyordu. Maça gelince ben edirneyi beğendim, hakemlerde ise bir eyyam havası vardı. yolunuz açık olsun

]]>
Yazar: Gerçekolinli /olin-edirne-galatasaray-medical-parki-asamadi/#comment-1865 Gerçekolinli Sat, 23 Feb 2013 17:28:16 +0000 /?p=18766#comment-1865 Bugün resmen hakemler yüzünden kaybettik,gün geçtikçe basketbolumuz güzelleşiyor,son şekillenen kadromuz ligte kalacak kapasitededir ancak bugünkü mücadeleyi diğer maçlardada göstermek şartıyla. Bu arada bir ricam olacak yetkililerden,bugün rakip takımın pankartını yırtıp ortamı geren beyefendiyi inş bir daha salona almazlar,adamın her maç bir vukuati var gelmişsin 40 küsür maçına kendi kendine durduk yere deliriyorsun kendinden geçiyorsun resmen,sen bunları yaparsan genç çocuklar ne yapmasın,abartmıyorum her maç bir çılgınlığı var adamda öfke kontrolü yok neyse,yolun açık olsun Olin Edirnem.......... Bugün resmen hakemler yüzünden kaybettik,gün geçtikçe basketbolumuz güzelleşiyor,son şekillenen kadromuz ligte kalacak kapasitededir ancak bugünkü mücadeleyi diğer maçlardada göstermek şartıyla.

Bu arada bir ricam olacak yetkililerden,bugün rakip takımın pankartını yırtıp ortamı geren beyefendiyi inş bir daha salona almazlar,adamın her maç bir vukuati var gelmişsin 40 küsür maçına kendi kendine durduk yere deliriyorsun kendinden geçiyorsun resmen,sen bunları yaparsan genç çocuklar ne yapmasın,abartmıyorum her maç bir çılgınlığı var adamda öfke kontrolü yok neyse,yolun açık olsun Olin Edirnem……….

]]>