HERKES ELİNİ TAŞIN ALTINA KOYMALI

Merhaba sevgili Edirneliler ve basketbolseverler

Bayan takımımızı nihayet gerçek rakiplerinden birinin önünde izleme olanağı bulduk.

Ancak maçı yorumlamadan önce başta iki sevgili kardeşim  Murat & Murat olmak üzere tüm yönetim kurulu üyelerine teşekkür etmek istiyorum. Sessiz sedasız  çıktıkları bu yolda ilerliyorlar ama daha uzun ve zorluklarla dolu bir yol var önlerinde.

Terfi etmek çok zordur, planlanmamış en ufacık bir olay her şeyi alt üst edebilir,

bu yüzden tebriklerden daha çok eleştirilere dikkat ederlerse daha iyi olur diye düşünüyorum.

Tabii ki  diğer teşekkür de seyircimize, bu önemli maçta takımını sonuna kadar destekleyen taraftarlarımıza.

Bayanlar 2.lig maçında  1000 dolayında seyirciyle  oynamak çok önemli bir başarı.

Eminim ki takımımız kazanmaya devam ettikçe bu sayı daha da artacak ve play off larda dolu salona oynayacak Edirnesporumuz.

Bu arada sevgili Caner Yıllar’a da Edirne’ye hoş geldin diyor ve başarılar diliyorum.

Caner koç buraları defalarca oynamış, son derece deneyimli biri. Umarım yine hedefe ulaşır ve Edirne basketbolu için ikinci bir gurur olur.

Evet şimdiye kadar yönetime teşekkür ettik, seyirciye teşekkür ettik, koça teşekkür ettik.  Ancak görmemiz gerekenleri de yazmadan edemeyiz.

Öncelikle koç ve takım arasında bir uyum sorunu var.  Tabii ki bu son derece doğal. Aylarca diğer koçla oynamış oyuncuların bir anda Caner koç ve isteklerine uyum sağlamaları kolay olmayacak ve  zaman alacak gibi gözüküyor

İkinci olarak hücumdaki organizasyon eksikliği göze çarpıyor. Zaten rakibin 17 asistine karşılık bizim 3 asistimiz var ki bu çok düşündürücü, ancak eminim ki bu eksiklikler ve hatalar en kısa sürede Caner koç tarafından yapılacak  hafta arası maçlarıyla giderilecek ve daha akıcı ve akılcı hücum eden bir takım oluşacaktır.

Sevgili Edirneliler ve basketbolseverler

Hepimiz Edirnespor bayan takımını 1.ligde görmek istiyoruz.  Bu gerçekten muhteşem olur.  Bir gün Olin,  bir gün Edirnespor.  Düşüncesi bile insanı heyecanlandırıyor.

Ancak şunu bilmemiz lazım ki,   çok ciddi ve uzun zamandır yatırım yapan rakipler var karşımızda;  Orduspor, Nallıhan,  Altay Konak Belediye, Bursa B.Ş.B ve Orman spor gibi.

Emin olun iş çok zor. Son 6 takım arasına girdikten sonra her şey olabilir ama özellikle play off maçları her şeyden önemli.  Herkes elinden geleni yapacak sonra bekleyip göreceğiz . iİşte anahtar kelime bu;  Herkes elinden gelenin en iyisini yapıyor mu ? Herkes bu takımı hak ettiği kadar destekliyor mu ?

Haydi EDİRNE haydi EDİRNELİLER gün bugündür, gün taşın altına elini koyma zamanıdır.  Sen de bir şeyler yap ! Reklam ver ! Bir maç için ulaşım sponsoru ol ! Bir maç için konaklama sponsoru ol !  Hiç bir şey yapamazsan maça git ve son topa kadar takımını destekle.  Çünkü bu organizasyon bu takım bunu hak ediyor.

Haydi EDİRNESPOR daha güzele daha başarılı günlere .

Sosyal Ağlarda Paylaş

Share to Google Plus

Comments are closed.