Kadınlar Türkiye Kupası Maç Saatleri Belli Oldu

Türkiye Basketbol Federasyonu 2014-15 sezonu Kadınlar Türkiye Kupası grup eleme maçları, 23-25 Ekim tarihleri arasında Çanakkale, Gemlik ve Yalova’da oynanacak. 12 takımın rekabet edeceği Kadınlar Türkiye Kupası’nın 8’li final müsabakaları ise 24-28 Aralık tarihlerinde gerçekleştirilecek.

Kadınlar Türkiye Kupası grup eleme maçlarının 23 Ekim Perşembe olan ilk gününde, Çanakkale Anafartalar Spor Salonu’nda Edirne Bld. Edirnespor – Abdullah Gül Üniv. ve Beşiktaş – Adana ASKİ mücadeleleri yapılacak. Aynı gün Yalova Spor Salonu’nda Orduspor S.F.A.Ş – Orman Gençlik ve Canik Belediye – Botaş maçları oynanırken,  Gemlik Spor Salonu’nda da Osmaniye Gençlik – Hatay Bşb. ve Mersin Bşb. – İstanbul Üniv. B.G.D. karşı karşıya gelecek.

24 Ekim Cuma günü, Çanakkale’de Adana ASKİ – Edirne Bld. Edirnespor ve Abdullah Gül Üniv. – Beşiktaş maçları; Yalova’da Botaş – Orduspor S.F.A.Ş ve Orman Gençlik – Canik Belediye maçları;Gemlik’te ise İstanbul Üniv. B.G.D.- Osmaniye Gençlik ve Hatay Bşb. – Mersin Bşb.maçları oynanacak.

Eleme maçlarının son günü olan 25 Ekim Cumartesi günü ise Çanakkale’de Edirne Bld. Edirnespor – Beşiktaş ve Adana ASKİ – Abdullah Gül Üniv. maçları; Yalova’da Orduspor S.F.A.Ş – Canik Belediye ve Botaş – Orman Gençlik maçları; Gemlik’te ise Osmaniye Gençlik – Mersin Bşb. ile İstanbul Üniv. B.G.D. – Hatay Bşb. maçları oynanacak.

Tüm maçların biletleri Biletix’te satışa sunulacak.

Edirne belediyesi Edirnespor’un yer aldığı -A-Grubu maç programı şöyle

Tarih Gün Şehir Salon Saat A Takımı B Takımı Grup
23.10.14 Perşembe Çanakkale Anafartalar S.S. 17:00 Edirne Bld. Edirnespor Abdullah Gül Üniv. A
23.10.14 Perşembe Çanakkale Anafartalar S.S. 19:00 Beşiktaş Adana ASKİ A
24.10.14 Cuma Çanakkale Anafartalar S.S. 17:00 Adana ASKİ Edirne Bld. Edirnespor A
24.10.14 Cuma Çanakkale Anafartalar S.S. 19:00 Abdullah Gül Üniv. Beşiktaş A
25.10.14 Cumartesi Çanakkale Anafartalar S.S. 15:00 Edirne Bld. Edirnespor Beşiktaş A
25.10.14 Cumartesi Çanakkale Anafartalar S.S. 17:00 Adana ASKİ Abdullah Gül Üniv. A

Tüm grupların maç programı için tıklayın

Sosyal Ağlarda Paylaş

Share to Google Plus

Comments are closed.