Close

Liznak’tan Basketbolseverlere Çağrı

2.Tur’un ikinci maçında da alınan galibiyetten sonra bir açıklama yapan Edirnespor Basketbol Kulübü yönetim kurulu üyesi Serkan Liznak teknik heyet, oyuncular ve deplasmanda takımı yalnız bırakmayan taraftarlara teşekkür ederek her şeyin plan-program dahilinde ve istedikleri gibi gittiğini belirtti.

Liznak yaptığı açıklamada şunları dile getirdi;

“Birinci lig hedefiyle çıktığımız yolda arzu ettiğimiz şekilde devam ediyoruz. İlk turu hedeflediğimiz gibi bitirdikten sonra şimdi de 2.Tur maçlarının ikinci haftasında bir deplasman galibiyetine imza attık. Rakibimiz farklı yenilmiş olsa da uzun yıllardır kadın basketbolunun içinde yer almış, tecrübeli bir ekip. Biz ise henüz ikinci yılımızı yaşıyoruz. Bunun için aldığımız her galibiyet büyük önem taşıyor.  Bu galibiyetten ötürü teknik ekibimize ve tüm oyuncularımıza teşekkür ediyorum. Takımımızı onca yoldan gelerek tribünden destekleyen Edirneli taraftarlarımıza ayrıca teşekkürlerimizi iletiyorum. Hep birlikte el ele hedefimizde ilerleyeceğiz ve sezon sonunda arzu ettiğimiz yerde olacağız.

Önümüzdeki hafta Edirne’de İzmir BŞB ile karşılaşacağız. Rakibimiz lige iki mağlubiyet ile başlasa da grubun dirençli takımlarından. Zaten her iki maçlarında da yedikleri sayı bu dirençlerinin bir göstergesi. Bu hafta evlerinde grubumuzun iddialı takımlarından Bursa BŞB önünde verdikleri zorlu mücadeleye hepimiz tanık olduk. Hafta sonunda Edirneli basketbolseverlere güzel ve keyifli bir oyun seyrettireceğimize inanıyorum. Ama biz üçüncü maçımızdan da galibiyetle ayrılarak yolumuza devam etmek istiyoruz. İzmir BŞB maçından sonra ardı ardına 3 haftalık deplasman maratonumuz başlayacak. Bu zorlu 3 haftaya galibiyetle adım atmak istiyoruz. Şimdi 10 Mart Pazar günü saat 16:00’da Edirne Mimar Sinan Spor Salonu’nda oynayacağımız İzmir BŞB maçına tüm taraftarlarımızı bekliyoruz. Onların desteğine ihtiyacımız var. Tüm Edirneli basketbolseverlerin kadın basketbol takımlarını yoğun bir şekilde destekleyeceklerini biliyoruz. Herkesi maça davet ediyoruz.”

Sosyal Ağlarda Paylaş

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Subscribe to Comments RSS Feed in this post

One Response

  1. Başlığı okuyunca takıma Polonyalı bir hoca geldi sandım. Çünkü sayın yöneticimizin ismi Polonyalı veya Çek isimlerini çağrıştırıyor.
    Kızlar bizi galibiyete alıştırdı. Bu hafta da galip geleceğine inanıyor başarılar diliyoruz.